| Iulian922 a întrebat:

Stiti un magazin in Buzau de unde pot sa-mi cumpar un mouse? Si care ar fi cel mai bun si in acelasi timp cel mai ieftin din acel magazin?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Altex

http://www.altex.ro/produse-it/periferice/mouse/filtru/dir/asc/order/price#

in stanga mai filtrezi tu tip/conectare/rezolutie/firma

| Iulian922 explică (pentru stlucian):

Tu esti din Buzau?

| stlucian a răspuns (pentru Iulian922):

Daca ma intrebi pe mine "stlucian" nu, nu sunt din Buzau dar m-am gandit ca mai toate orasele au un magazin Altex big grin

P.S. Daca pe viitor vrei sa ma intrebi personal fa click pe optiunea "RASPUNDE" big grin thumbs up

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Cauta pe site-urile de anunturi gratuite gasesti multe oferte pentu mouse-uri chiar si wireless si la preturi bune