| Sonia822 a întrebat:

Stiti un model de mouse mic? Cu lungimea de 95 sau mai mic? (laptop/desktop, nu gaming)

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cât o cutie de chibrituri

https://www.emag.ro/......D3F943BBM/

| AndreiNegru a răspuns (pentru sierra1):

Ba dar mouse ala nu e 300 lei?

| AndreiNegru a răspuns (pentru sierra1):

Daca o iei in serios iti spun din prima ca e caterinca. o gluma.

| sierra1 a răspuns (pentru AndreiNegru):

De ce, glumește?

| Sonia822 explică (pentru AndreiNegru):

Daca ai folosit in viata ta un calc, ar trebui sa stii ca sunt mousuri mini, medii, si normale, si mari pentru gaming. Sunt 4 dimensiuni...

| AndreiNegru a răspuns (pentru Sonia822):

Am pc si laptop si stiu dar nu sunt obisnuit cu mouse mici si da e bun.

| sierra1 a răspuns:

Deci e bună ăla propus?

| AndreiNegru a răspuns (pentru sierra1):

Dar pentru ce il folosesti?

| sierra1 a răspuns (pentru AndreiNegru):

Andrei mamă, nu mie-mi trebuie

| AndreiNegru a răspuns (pentru sierra1):

Daca nu spui la ce il foloseste alt cineva. nu iti pot da raspunsul
e bun la laptop-uri mici laughing nu stiu cine iti va da un raspuns bun dar ce-am explicat daca nu spui la ce il foloseste ala. nu tu nu am de unde sa stiu daca e bun sau nu il foloseste ca un mouse normal? daca da e bun.

| AndreiNegru a răspuns (pentru sierra1):

Daca il foloseste ca mouse normal e bun la bani aia 39 de lei.