| Floreenofficial a întrebat:

Stiti vreo metoda de a face video-uri de uploadat pe Youtube mai rapid,ca windows movie maker merge greu,dureaza ceva pana le face,iar apoi ma dureaza si pana le uploadez pe youtube,mi se pare ca la windows movie maker, filmuletele au memorie mare.Alte programe de facut video-uri pentru Youtube stiti? sad

Răspuns Câştigător
| DjZen a răspuns:

AquaSoft SlideShow for youtube sper ca ti-am fost de ajutor happy

1 răspuns:
| BadWaffle a răspuns:

Conteaza cu ce faci encodarea si procesorul, sau daca ai placa video care suporta encodare video ( CUDA / GPGPU Video Transcode ) faci encodare cu ~25% mai rapid. upload-ul pe youtube. conteaza cat de mare este fisierul, ce conexiune la internet ai.