| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un video in Windows Movie Maker Project l-am salvat in PC si dupa aia nu merge sa il uploadez pe youtube imi da cineva un sfat?

4 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Trebuie sa-i dai "Save as" sau "Export as" (nu stiu care sunt optiunile exact in WMM. Fa-l. avi si urca-l pe youtube.

| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

Depinde de ce format are.eu am facut unu si mi so salvat in format phs si trebuie in wnv sau avi
100% din cauza formatului nu merge.
cand il salvezi --- schimbal in wmv sau avi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca esti prost, de aia.Cum sa faci un Windows Movie Maker Project? Proiectele se fac cand faci un clip si trebuie sa pleci undeva si este necesar sa inchizi pc-ul si ca sa nu pierzi salvezi ca proiect.*** ala nu are mai mult de 20 de ca.Ca sa faci un clip sa il pui pe youtube trebuie sa dai "save to my computer" si astepti pana se salveaza un clip de 20-30 de mb.

| denisa01 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta dar am rezolvat-o.Am sa iti spun si ti ce am facut. Intri in WMM si dai la File(sus stanga) apoi dai Save Movie File si il salvezi in computer...si gata sper ca te-am ajutat