| S3xYBoY a întrebat:

Stiti vreun antivirus bun in afara de nod32 si avira?

Răspuns Câştigător
| xAkXsn a răspuns:

Cel mai bun prietene e kaspersky, i-ati versiunea trial dp site oficial.iar cand expira o innoiesti cu ajutorul programului GANJIN! Ti-l recomand!happy

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sunt o grămadă, din care cele mai cunoscute ar fi:, în funcţie de cea mai bună rată de detecţie
Kaspersky
Mcafe
Panda security
Avira antivirus free
Bid Defender
Microsoft security esentials
AVG free
Avast Home free
şi multe altele slăbuţe dar totuşi există. Pentru detalii arunca o privire aici:
http://www.softpedia.com/get/Antivirus/
Succes

| leonardobz a răspuns:

Username and password NOD32
http://useful4you.blogspot.com

| xAkXsn a răspuns:

Kaspersky!
I-ati licenta trial dp site official iar cand expira ( 30 days ) o reinnoiesti cu programul GANJIN, e simplu! BAFTĂ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mcafee si Microsoft security essentialswinking

| RusAdrianCatalin a răspuns:

Bit defender

| Lunabrisa a răspuns:

Eu stiu de avast

| oOSkyTeamOo a răspuns:

Avast! este cel mai bun happy

| nicgeo17 a răspuns:

Avastul e cel mai prost eu mi-am virusat calculatorul 8 virusi periculosi au trecut pe linga el am pierdut 6 ore sa scap de ei s-au imultit de mi de ori