| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun program cu care poti sa pui subtitrari? happy dau funda.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://www.divxland.org/en/media-subtitler/
foarte important este sa verifici daca subtitrarea este buna, multa bafta

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu inteleg nimic dc nu functioneaza e prea complicat pentru mine imi bag picioru in ea de treaba nu mai fac nimic sad

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai TeamViewer 10? man daca si eu mas da asa usor batut nu ajungeam unde sunt azi, hai lasa lenea, la profilul meu e un nr trimite id si parola sau trimite aici si intru sa isi arat

| RAY a răspuns:

AVS Video Editor
e si mai usor alegi video si subtitrarea si algi in ce format il vrei completat si gata da cere licenta

| RAY a răspuns:

Am gresit despre asta e vorba ConvertXtoVideo Ultimate 1
adaugi video apoi add subtitle si atat

| RainmakerX a răspuns:

Wondershare video editor. Cred ca il ai deja...este usor daca nu iti dai seama atunci iti explic.

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

laughing ma refer sa fie special pentru subtitrat... in plus, iti strica imaginea videoclipului daca pui texte in programu ala... :/

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Okay,am inteles.

| adreyashu a răspuns:

Aegisub e cel mai bun dupa mine