| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat, dar exista aplicatii de gps/harti fara internet?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MAPS.ME este o aplicație foarte bună de hărți cu gps care merge fără net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Here Maps (mai nou HereWeGo) este super. Am mers mii de kilometri si in strainatate, si in Romania, si e foarte buna. Ca alternativa, mai ai Maps.Me si mai nou Google Maps, dar e ceva mai complicat cu descarcarile portiunilor(sunt limitate).

| UserulAnonim a răspuns:

Da, exista. Le descarci de pe market (in functie de ce sistem de operare ai), apoi le poti folosi fara internet fiindca harta va fi memorata in telefon.

Harta Romaniei stiu sigur ca o gasesti gratuit, celelalte nu stiu.