| Croampa a întrebat:

Stiu ca suna cam ciudat dar... exista ceva filme horror de Sf. Patrick?

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Leprechaun 2 (One Wedding And Lots Of Funerals 1994), Red Clover (Leprechaun's Revenge and St. Patrick's Day Leprechaun 2012)

| Sn4k3 a răspuns:

Leprechaun : Origins.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu exista filme horror ce au ca subiect Sf Patrick, iar daca ar fi sa existe, cel mai probabil, ar starni rasul.
Alege si tu un film normal:The ring 1, 2 sau the conjuring, anabelle, etc

| RickGrimes a răspuns:

Du-te pana la kaufland, ia-ti ceva ascutit si baga-l in fundulet

| Croampa explică (pentru RickGrimes):

Wow, esti inteligent, stiai?
Deocamdata nu mai exista scoli pentru inteligenti ca tine pentru ca dupa moartea lui Hitler s-a desfintat Auschwitz-ul... dar poti spera sa se redeschida! big grin

Acum, mars de pe intrebarea mea, copile!

| RickGrimes a răspuns (pentru Croampa):

Eu zic sa-mi asculti sfatul si sa te duci la kaufland

| Croampa explică (pentru RickGrimes):

Ce ai cu Kaufland-ul? Acolo s-a prefacut maica-ta ca te uita, din greseala, ca sa scape de tine?

| RickGrimes a răspuns (pentru Croampa):

Sincer, nu-mi amintesc sa se fii intamplat asa ceva :o. Dar de acolo iau mancare, bautura, orice, asa ca du-te si ia un cutit sau ceva, mai departe stii tu ce sa faci ==> fist me daddy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Cunoaşte senzaţia, omul.
E bazat.
Îţi recomanda, nu alta.