| Gabryel32 a întrebat:

Sugerati-mi si mie niste telefoane smartphon-uri pana in 650 lei. Cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

Samsung Galaxy S.
La abonament la Orange e 99euro.
Detalii: https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-s

4 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

N97 in magazin e scump dar pe okazii poti gasei si la banii astia si consider ca ar fi cel mai bun la banii astia
funda?big grin

| summertime a răspuns:

Niste modele Samsung(sunt mai multe) sau LG sau chiar si Nokia.

| missReckless a răspuns:

@ gabryel32: Mersi pentru funda. O sa avem telefoane la fel? laughing

| BăiBăiatule a răspuns:

Iti recomand LG GX500.bafta!