| DyddyShORRR a întrebat:

Sunt blocat de mai bine de 30 de zile cand las un comentariu sau dau like imi apare mesajul:You've been blocked from using this feature because you may have violated Facebook's Terms. Please review the Community Standards to learn what's acceptable to share on Facebook.

If you need help, please contact us. ce pot face? multumesc frumos

2 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Nu poti face nimic daca stii ca esti cu musca pe caciula. Daca nu ai gresit cu nimic ia legatura cu echipa de suport FB.

| Stalievus a răspuns:

Ați fost blocat de la utilizarea acestei funcții, deoarece este posibil să fi încălcat Termenii Facebook. Vă rugăm să revizuiți Standardele comunitare pentru a afla ceea ce este acceptabil pentru a permite accesul pe Facebook.

Cred ca este o problema, sau ai incilcat termeni.