| mihael5892 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine.imi apare de 2 zile pe facebook.You've been blocked from using this feature because you may have violated Facebook's Terms. Please review the Community Standards to learn what's acceptable to share on Facebook.

If you need help, please contact us.

4 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Mihael, ai fost un baiat rau! Ai facut ceea ce nu este bine iar pedeapsa ta este ca nu ai voie sa folosesti unele chestii de pe facebook, data viitoare sa te gandesti de 2 ori inainte sa dai share la ceva care contine un mesaj vulgar, rasist sau poze obscene.

| IssabellaLoLa a răspuns:

Ai incalcat in vreun fel sau altul termenii si conditiile impuse de facebook si ca urmare ei ti-au blocat accesul la contul tau de facebook.
imi pare rau, dar nu vei mai avea acces la contul tau de facebook sad
probabil ca ai folosit un vocabular vulgar sau imagini obscene sau rasiste sau ai suparat foarte urat pe cineva sad
sorry sad

fundabatting eyelashes?

| alexax a răspuns:

Ai incalcat o regula a facebook-ului. Nu ai cum sa iti refaci contul si sa citesti temeni si conditiile.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru alexax):

Cred ca exista google translate pentru asa ceva.