Întrebare recomandată | Blonda_9023 a întrebat:

Sunt in cautarea unui aparat foto de mult timp, dar nu am reusit sa ma hotarasc asupra unui care sa merite. Imi puteti recomanda vre un aparat de tip bridge cu mp in jur de 9-10, cu zoom bun, cu stabilizator de imagine, care sa se incarce cu acumulatori si bineinteles sa aiba raportul calitate pret destul de bun?
Dau funda:*

1 răspuns:
| AnonymousB a răspuns:

Iti sugerez sa iei Canon, o prietena de a mea si a spus ca e foarte bun si firma e buna :3 poate iti place unu de aici http://www.f64.ro/aparate-foto-profesionale-canon.html; 3