| BruneTTe a întrebat:

Sunt noua pe facebook si am nevoie de ajutor. Am observat ca la unele persoane nu pot da like, fie desi apare manuta aceea nu pot apasa pe ea,fie nu apare deloc. E o setare a respectivei persoane, sa nu ii poata da like oricine? Sau ce e? Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca nu ii poti da like deoarece nu sunteti prieteni.

Răspuns utilizator avertizat
| iuyugu a răspuns:

Adauga-l la frinds si atunci poti da like.

| GabrielaS13 a răspuns:

Daca nu esti prieten cu persoana respectiva, nu ii poti da like. Asta nu e in cazul tuturor.