| CaterincaPeNet a întrebat:

Salut, am observat la unele persoane pe facebook că aveau urmăritori, dar nu şi-au schimbat data vârstei ca să poată activa acea setare "Flowers"...Cum aş putea face acelaş lucru?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai cine a zis ca trebuie sa schimbi data de nastere pentru a activa FOLLOW?

CUM SA ACTIVEZI BUTONUL ''URMARESTE'' (FOLLOW) DE PE FACEBOOK! iNTRA AICI https://www.facebook.com/about/follow da click pe Activeaza Urmarirea si apoi Editeaza Setarile. Succes!