| Silentmode a întrebat:

Sunt pe laptop, browser 'Opera'. Dar azi, deodata, nu mi-a mai mers facebook-ul. Cand intru nu pot sa caut prieteni, sa vad poze sau sa vorbesc, chiar daca conexiunea la internet (wireless) merge, iar daca intru pe alt borwser merge.
P.S: Nu pot sa stau pe Google Chrome.
Fundita pentru cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera este bun pentru mobil (versiunea Mini), caci nu prea ai alternative.

| MonaDee99 a răspuns:

Incearca alt browser. Eu am Mozilla Firefox si sunt extrem de multumita, nu mi s-a blocat si nu am avut probleme niciodata cu accesarea unui astfel de site. Iti spun din experienta ca am incercat toate browserele si Opera nu este foarte bun.

| Silentmode explică (pentru MonaDee99):

Nu pot sa stau nici pe Mozilla si nici pe Chorme pentru ca am activat ceva pe fb si nu mai merge decat pe Opera si Explorer... si acum nu mai merge nici pe Opera :@

| MonaDee99 a răspuns (pentru Silentmode):

Atunci nu cred ca te poate ajuta cineva decat daca iti dezinstalezi acel,, ceva'' sau iti pui din nou windows-ul.

| Silentmode explică (pentru MonaDee99):

Merge din nou. mersi oricum pentru raspunsuri.