| anonim_4396 a întrebat:

Tableta sau PS3/Xbox? avantaje/dezavantaje? dau funda, ganditi-va si la bani! Funda

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Daca vrei jocuri in mare parte, mergi pe consola, eu as alege PS3.
Daca vrei si ceva joculete dar multe altele pe langa (filme, facebook, mess, etc) alege tableta.
Eu unul in locul tau, as alege o tableta mai bunicica, e portabila, are wifi, poti face mult mai multe cu ea. Dar asta e alegerea mea.

| iiGeorgii a răspuns:

Eu as alege PS3 pentru ca fata de Xbox are grafica mai buna si la pret nu e mare diferenta. Tableta daca nu iti cumperi una buna gen Samsung mai bine nu iti cumpara. Eu am avut prima data Allview si a mers aproximativ o luna, apoi a inceput sa se blocheze.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu iti recomand PS3!

| maryusmono a răspuns:

Eu unul recomand PS3.

Vad ca au scazut preturile foarte mult in aceasta perioada. Uite: http://bit.ly/18HCFbb

| Ioni26 a răspuns:

Xbox cu Kinect a fost alegerea perfecta pentru copilul meu. Au ajuns la o tehnologie incredibila, se joaca Ping Pong, Baschet, Fotbal, jocuri de aventura, Kinect-ul replicand miscarile reale ale corpului. Fidelitatea este foarte buna, la ping-pong de exemplu chiar iti detecteaza inclinarea mainii, lovind cu efect. Exista o multime de alte aplicatii si jocuri, Karaoke, Fitness.