| Kaennox a întrebat:

Tata a cumparat prin 2003 un Motorola C200, care acum este la bunica,si tata a schimbat abonamentul cu unul family,si sau activat casutele vocala, adica intra robotu si nu stiu ce mama naibii zice el pacolo, si cred ca e cv din deviere apel bla bla bla bla bla bla....si la telefonul bunicii(Motorola C200)nu pot sa ii dezactivez aia cu deviere apel, problema e ca bunica locuieste si la 32km departare(mai exact in Comuna Pietrari,judetul Dambovita)si maine fac o vizita acolo, dar daca tot ma duc, vreau sa stiu si eu cum mama naibii se rezolva problema! Dau FUNDA celui cemi spune cum sa fac!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Cel mai sigur suni la relatii cu clientii la compania unde au ei numerele, ei iti spun si cum sa dezactivezi casutele vocale si devierea apelului, asta poti s-o faci de acum sau cand ajungi la bunica suni de pe numarul ei la relatii cu clientii

| Kaennox explică (pentru mixxjim):

Care e numarul de relatii clienti la Vodafone?

| mixxjim a răspuns (pentru Kaennox):

*222

| Kaennox explică (pentru mixxjim):

*222#?

11 răspunsuri:
| InvisibleTouch a răspuns:

Hello!

Poti dezactiva casuta vocala apeland ##002# si asa anulezi toate devierilewinking

| Kaennox explică (pentru InvisibleTouch):

2x #?

| Kaennox explică (pentru InvisibleTouch):

Merge?

| InvisibleTouch a răspuns (pentru Kaennox):

Da, din experienta iti spun big grin

| Kaennox explică (pentru InvisibleTouch):

Mda...a mers ala cu ##002#

| InvisibleTouch a răspuns (pentru Kaennox):

Si ce nu esti happy? big grin

| Kaennox explică (pentru InvisibleTouch):

Ba da...mersi foarte mult! daca as pute ti-as da si tie funda!

| InvisibleTouch a răspuns (pentru Kaennox):

Cu placere happy Stai chill ca nu pentru funda te-am ajutat :p Cred ca e ok sa incerci sa ajuti indiferent daca primesti sau nu ceva, in cazul asta funda!