| HardCore7750 a întrebat:

Tehnologia Invinge Tot, sunteti de acord cu asta?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tehnologia ne controlează, va distruge omenirea la un moment dat!
Pa, pa.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu-s de acord asta.

| Exilee a răspuns:

Tehnologia va ajunge sa controleze psihicul fiecaruie, omenescul dintre noi, ratiunea noastra. Omul nu va mai face distinctia intre inventie si sentimente. Dar asta se va intampla in curand.

| Maxim96 a răspuns:

Da,sunt de acord ca tehnologia e mai puternica decat forta umana.Omul e obsedat de tehnologie. Fara ea viata ar parea imposibila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wikipedia: – Eu stiu totul!
Google: – Eu am de toate!
Facebook: – Eu stiu pe toata lumea! Internet: – Fara mine nu aveti valoare!
ENEL: – Serios?

| StefaniaM a răspuns:

Poate că într-o zi tehnologia îl va distruge pe… Băsescu laughing

| kbxftw a răspuns:

Nu.