| maradona10 a întrebat:

Telefoanele HTC, Huawei, Lenovo sunt bune ca si brand? nu imi plac Samsung iphone Sony...

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cele mai bune ca calitate sunt iphone,dar si Lenovo,HTC, Huawei sunt bune, depinde de ce model, exista telefoane proaste si bune peste tot, eu din ce am auzit Huawei sunt bune, ba chiar a avut vanzari mai bune ca iphone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Recomand Huawei.

| Kyttynna a răspuns:

Depinde mult ce specificatii tehnice te intereseaza. Eu am
Lenovo (fostul IBM), este genial pe partea de audio in boxe pentru ca le are si sus si jos pe display si se aude clar ca un televizor, in schimb nu e prea grozav pe partea de poze. La fel castiga detasat si pe partea de duritate, pentru ca l-am scapat pe ciment si functioneaza brici si nici spart/zgariat nu pare. Huawei din cate am vazut sunt de departe in topul elegantei. Htc nu cunosc. Samsung e top pe poze, iphone, Sony platesti brand.

| RAY a răspuns (pentru Kyttynna):

IBM se ocupa cu calculatoarele nu cu telefoanele
un top aici
Jump to phones

1. Samsung Galaxy S8
2. Samsung Galaxy S8 Plus
3. Google Pixel 2
4. iPhone X
5. Huawei Mate 10 Pro
6. Samsung Galaxy Note 8
7. LG V30
8. LG G6
9. iPhone 8 Plus
10. OnePlus 5T
11. Google Pixel 2 XL
12. Sony Xperia XZ Premium
13. HTC U11
14. iPhone 8
15. Honor 9

| Kyttynna a răspuns (pentru RAY):

Regasesti informatia aici https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Lenovo

| RAY a răspuns (pentru Kyttynna):

Nu am stiut ca ibm facea telefoane

| agtgr a răspuns:

Da

| NuAmUsernameee a răspuns:

Cele mai bune sunt Huawei

| Korhal76 a răspuns:

După părearea mea cele mai bune sunt Asus si Motorola(raport calitate preț)...huawei nu face actualizări la soft...cu ce soft a venit cu ăla moare

| Dănuț_Pistrițu_2001 a răspuns:

Un super telefon HTC ONE M10.