| LisaJulie a întrebat:

Telefonul îmi spune,, Spațiu de încărcare plin " la doua sau trei ore după ce îl golesc! Menționez ca telefonul meu e nou, nu îl am decât de un an! Ce ar trebui sa fac sa am mai mult spațiu în telefon?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu spui ce golesti. Probabil nu ai card in el si tot ce filmezi sau fotografiezi se salveaza in memoria lui internă.
Ce memorie internă ai acum?

| Simpatic a răspuns:

Daca are slot pentru card microSD poti sa cumperi unul si astfel maresti spatiul de stocare
ce model de telefon si ce spatiu de stocare are actual? cati GB?

ps: nu se numeste "spatiu de incarcare" ci spatiu de stocare!

| VoidEternal a răspuns:

Muta pozele pe un card. Dar fa și back-up la cardul ăla.

| ReddY25 a răspuns:

Cumpăra-ți un card SD

| LisaJulie explică (pentru ReddY25):

Si eu la asta ma gandeam

| MistarGoGu a răspuns:

Intra in meniu Daca ai Android si stergi fisierele " cookies " care se aduna prea mult! Alea iti ocupă spatiu aiurea! Filmele si pozele care nu iti mai trebuie dar tot vrei sa le păstrezi le poti pune pe MemoryStick ca s-au ieftinit *( unul de 128 GB pâna in 100 lei )