| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am reinstalat Windows XP. De ce nu pot schimba nicio tema (visual style - theme)? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ceva normal.Precis ai fura copia de windows din sursele ilegale cunoscute, că așa cum știi legal Windows Xp este istorie de o lună jumate, iar ce se mai găsește sunt mizerii contrafăcute cu programe în gen Nlite mizerii ce conțin pe lângă viruși reali nu comerciali ce ți vede antivirusul, îți mai și strică calculatorul, au erori, de unde și ceea ce ai tu cu schimbarea temei și lista continuă, dar desigur ignorați avertismentele și dați înninte cu Xp-ul furat.În cazul tau nu ai ai ce face.Ai un Pc mai vechi(p4 de exemplu) poți încerca și sisteme de operare non Microsoft.Calculatorul șite lucr mult mai bine cu orice nu este făcut de Microsoft, plus că sunt legale și gratis, și necomerciale.Succes

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai tema respectiva nu se asociaza bine cu windowsu nu stiu ce sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la ce fel de ajutor te astepti dupa o astfel de intrebare. E normal sa primesti doar mugetele unui disperat care doar spune mai departe ce a auzit si el.

Daca vrei ajutor spune simptomele si/sau eroarea in sine. "Nu pot schimba nici o tema" poate insemna o mie de lucruri. Ce se intampla cand vrei sa schimbi tema? Cum vrei sa o schimbi?