| Gimmy97 a întrebat:

Tocmai ce am primit tastatura redragon Yaksa si tastele "m" si cea de iluminare nu merg.
Va rog ajutor!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Tastatura e defectă. Dacă ai garanție la ea trimite-o la înlocuit cu o alta funcțională.

| Gimmy97 explică (pentru DeyCj):

Asa o sa fac, dar poti sa descrii procedeul, pentru ca nu stiu prea bine cum trebuie procedat.

| DeyCj a răspuns (pentru Gimmy97):

Fiecare magazin are propria politică de retur, de asta cel mai bine obții detalii de la magazinul de unde ai cumpărat tastatura.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai dretul sa o returnezi daca ai cumparat-o online. Ia legatura cu magazinul. Altfel ce vrei sa facem pe net?