| Speedb0y a întrebat:

Tot ce incerc sa downladez se blocheaza la 99% nu pot sa dau uptade la Adobe sau sa iau java.Am cautat ajutor dar nu a mers nimic.Folosesc windows XP si ca browser mozilla.Nu merge sa pornesc Windows-ul in Safe mode with Networking am defragmentat diskurile, am incercat sa downladez pe alt browser acelasi rezultat.Nu mai stiu ce sa fac ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Xp este actualizat la zi? sau nu folosesti update?

| Speedb0y explică (pentru gelu1970):

Xp este actualizat.

| AddaRosee a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dar i-am dat importanta nu prea stau mult pe pc, mai lejer pe tableta sau tel.