| int3rn3t a întrebat:

TPU acum
cateva zile imi mergea netu bine dar am umnlat la cablu ca am mutat pe acolo si am crezut ca nu mai merge deoarece s-a miscat sau asa...au venit cei de la akta si au zis ca e bine dar mie nu imi merhe wirles-ul si nici pc-ul imi apate cable unpluggrd dar e conectat in unitate si la router nu mai falfaie ala de net.Pls dau funda

1 răspuns:
| sasflorin75 a răspuns:

Salut si eu am avut problema asta si pina la urma a fost de la ei s-a ars portu de pe stilp totusi daca ei zic ca e bine incearca cu o alta placa de retea. adica schimba placa de retea din pc.