| Skydro a întrebat:

TPU, am o problema. Castile mele de telefon au un buton pe fir care cred ca foloseste ca sa raspund la apeluri. Problema e ca daca nu tin apasat pe buton cand ascult muzica se aude rau, adica vocea se aude incet, negativul se aude aiurea si am incercat alta pereche si aceeasi poveste. Daca nu tin apasat pe buton nu merge. Ce au, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| 6Anonim9 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema la o pereche de casti. Am luat alta pereche de pe eMAG, si se aude perfect. Schimba si tu castile, s-au stricat cumva... Nu merita sa te chinui sa cauti o solutie pentru 20-30 de lei(sigur gasesti casti la reducere la acest pret sau chiar mai mic). O zi faina!winking

| Skydro explică (pentru 6Anonim9):

Am luat o alta pereche la 40 de lei si tot la fel face