| nlk a întrebat:

TPU Care este cel mai bun Browser de internet Mozzila Firefox Google Chrome Safarii Opera Funda daca Folositii Mozzila Firefox happy big grin

Răspuns Câştigător
| MoNoPo a răspuns:

Buna.In primul rand mozila fire fox este buna la numite jocuri si descarcari si youtube muzicile noi, etc dar google chrome este buna la descarcari in general la unele siteuri noi si la youtube este foarte bun ar mai merge si la filme-descarcari si altele.Acum depinde pe ce site intri si ce fel de internet ai si te sfatuiesc sa le ai pe amndoua ca asa le am si eu.
Poate uni o sa iti zica ca o sa iti mearga greu dar nu-i adevarat daca stai bine sa te candesti merge mai bine pentru ca daca intri in 2 ferestre mozila si 4 in google chrome nu se solicita asa mult una decat alta dar de exemplu daca nu ai chrome si inttri in 6 mozila se solicita prea tare si atuncea sa vezi blocari.Bafta si descarcale pe amndoua ca o sa iti fie de folos cateodata pe unele siterui.

3 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

Mai depinde ce calculator ai laughing... daca ai performanta buna la el folosesti mozila sau safari big grin daca nu google chrome sau opera.eu folosesc mozila de obicei pe laptop...

| deeadeea111 a răspuns:

Cel mai bun e google chrome

| Nameツ a răspuns:

Nu voi spune minciuni pentru o funda...folosesc google chrome mai des caci imi pare mai practic si mai rapid, cu toate ca pin intr-un timp mozzila imi parea mai buna.Insa odata ce am inceput a folosi chrome, m-am deprins cu browserul acesta si voi ramine pe varianta aceastahappy