| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

Care este cel mai bun browser de internet? GOOGLE CHROME, MOZILA FIREFOX, OPERA?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coogle Chrome este cel mai folosit la ora actuala!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Google,scuzehappy.

15 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Mozzila Firefox si Google Chrome sunt aproape la fel de bune, Opera este slab, mie imi place Mozzila.

| faramatania a răspuns:

Eu aș spune Google Chrome, mai rapid, mai ușor, mai sigur, și cu o performanță în plus în randarea paginilor web, dar și alte caracteristici cum ar fi suportul de add-onuri și extensii.Un browser foarte utilizat, sau cel mai utilizat la momentul actual.

| LIN2010 a răspuns:

Cel mai bun este cel care te multumeste cel mai mult pe tine.Incearca si ''Comodo IceDragon''

| Userses a răspuns:

Internet Explorer 10.

| bogdanrvd a răspuns:

Preferinta mea este Google Chrome...

| george74 a răspuns:

Chrome, ca mozzilla sa prostit rau, cand iti e mai mare dragu se blocheaza, sau se inchide singur. De cate ori navigam cu mozzilla se bloca si mereu imi spunea ca un script nu raspunde, si ce era mai rau era faptul ca mi se intampla exact cand downloadam ceva si trebuia sa o iau de la capat. Eu folosesc acum google chrome si safari, dar mai mult chrome, pentru ca chrome incarca mai repede siteurile fata de safari, dar si safari e bun dar nu e prea rapid. Nici cu opera nu prea m-am impacat, de explorer nu mai zic.

| SkYArRoW a răspuns:

Cel mai bun este mozila. Explic si de ce.
daca ai antivirus pe computer o sa vezi ca daca o sa intri pe o pagina web cu mozila mozila o sa lase antivirusul sa lucreze, In timp ce alte browsere cum ar fi google chrome nu il lasa sa lucreze deoarece are antivirus incorporat, dar antivirusul este slab.
Asa ca daca vrei sa ai calculatorul fara pagini vrisuate descarca mozila.

| Levaio a răspuns:

Http://ewandoo.co/top-10-internet-browsers-2012/
Poftim! Vezi care e pe primul loc.
Succes!

| juubi a răspuns:

Google chrome nu-i bun de nimic, eu il folosesc si nu merge aproape de loc.

| DanYsWou a răspuns:

Mozila Firefox/incearcal

| R3pAuS a răspuns:

Mozila Firefox

| titel7012 a răspuns:

Google chrome

| TheEvilNinja a răspuns:

Mozila,chrome,opera,safari,flock

| bakks a răspuns:

Google Chrome nu este de inlocuit este ce-l mai bunwinking