| ItDoesntMatter01 a întrebat:

TPU,ce tableta este mai buna dintre: evloio aria si Allview Alldro 3 Speed Duo! vreau sa-mi iau una dintre acestea dar nu ma pot hotarî! funda!straight face))

Răspuns Câştigător
| StanculescuMaria99 a răspuns:

Din cate am vazut la prietena mea care are Evolio Aria(nu Evloio), mi se pare foarte buna...Am auzit si de Allview, dar nu prea se compara cu Evolio(nici la pret si nici la capacitati).Eu iti recomand Evolio Aria cu mare drag.Succes!

| ItDoesntMatter01 explică (pentru StanculescuMaria99):

Mersi,apropo evolio costa mai mult decat Allview dar am auzit ca este mai performanta! m-am gresit, m-am grabit! 1

4 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Evolio Aria, dar depinde si de buget.

| ItDoesntMatter01 explică (pentru Sadop):

Nu conteaza cat costa, evolio aria este 999, 99 lei si da gratis un smart TV pack

| maryusmono a răspuns:

Salut,

Iti recomand http://bit.ly/YlF8oc

Motive:
-procesor dual core de 1.5
-1gb ram
-Ecran tactil de o fidelitate foarte buna
-Microusb
-Baterie durabila