| Ionut659 a întrebat:

TPU este vreo aplicație care să proiecteze ecranul telefonului pe televizor? Doar prin wifi ci nu prin screen smart sau nu stiu ce, am un tv LG smart cu Netflix, Youtube, google etc și nu știu cum să fac, ca să instalez ceva trebuie să am abonament.(pe tv să instalez)

4 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Incearca aplicatia Screen Mirroring. O instalezi pe telefon.

| iwefgOficiall a răspuns:

Pe Youtube incearca este un ecran cu wifi in colt cu trei cerculete an colt

| Ionut659 explică (pentru iwefgOficiall):

Păi eu vreau ca ecranul tell să fie oglindit, asta știu cu YOUTUBE

| iwefgOficiall a răspuns (pentru Ionut659):

Tu vrei ca telefonul sa se vada pe televizor cum umbli pe el nu cred ca se poate decat pe calculator cred!