| Patrick20061997 a întrebat:

TPU părere între Dronele model Dji mini 2 și Dji mini 3 modelul cu RC cu display? Vreau sa o iau pentru hobby filmări, munte, mare.

1 răspuns:
| SuNaM a răspuns:

Pai pentru hobby nu are rost sa dai banii pe mini 3. Ideea e că da, daca ești profesional, 3-ul aduce multe îmbunătățiri la camera ( apertura mai mare, care însemna că poți să faci poze și noaptea ușor, filmat pe verticala și video cu HDR..care contează.dar pentru cineva de face asta profesional ). Pentru hobby, dji 2 e destul. Acum depinde de tine ce vrei.