| Alexandru_Hiu_1986 a întrebat:

TV 40H6400 Smart TV

Rulez de pe stick fara probleme filme de toate felurille cu subtitrare cu tot (inclusiv MKV) cu playerul tv ului.
Am facut share la pc si sunt exact ca pe stick filmele si nu imi ia sub-ul deloc, la niciun format de film si mai ciudat ca de pe pc nu imi ruleaza deloc MKV urile, celelalte filme pornind tot cu playerul tv ului, foarte ciudat. Nu stau mereu sa mut filmele pe stick, vreau prin whirless sa mearga. Dacastie cineva raman recunoscator, de ce nu merge mkv asta ma deranjeaza rau de tot si subtitrarea la orice format de film rulat prin whirless pc. Mersi, o zi buna.

2 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Verifica daca tv-ul suporta suburi prin wireless si mkv format.Citeste bine cartea tv-ului la sectiunea wifi.Asigurate ca suburile sunt in acelasi folder cu filmul.

| KillaNoFilla a răspuns:

Si foarte important ca subul sa fie de acelasi nume cu filmul, daca nu e dai rename la sub si pasteaza numele filmului.