| LoOvE a întrebat:

UGENT!

-Cate melodii intra pe un card de telefon de 1 GB?

-Cate imagini intra pe un card de telefon tot de 1 GB?

17 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Melodii intra cu aproximatie 200 - 220 de buc (1m=5MB)
poze intra cu aproximatie 250 buc (1p=4 MB)
Bafta!

| ombladon a răspuns:

De unde dracu sa stim noi, depinde cat ocupa fiecare melodie

| condru a răspuns:

Depinde cat is de mari melodiile lafelsi pentru imagini cam 300 intra sigur

| condru a răspuns:

Depinde cat is de mari melodiile lafelsi pentru imagini cam 300 intra sigur.

| MarinaElena a răspuns:

Buna.Poi pe cardul meu (tot 1 GB) imi intra aproape 200 mel si poze in jur de 1000(dar depinde si de marimea mel si a pozelor).
Sper ca te-am ajutat

| misteralexutzu a răspuns:

Melodii depinde de ce fel de melodii, melodii normale( nici prea lungi nici prea scurte) intre 200 si 250! Si imagini foarte multe! Zeci de mii!

| DoubleS a răspuns:

Depinde de marrimea melodiilor. Iar la poze nu iti pot spune un numar. Banuiesc ca intra vre`o mie. :X Pupici!:*

| mihaelairina a răspuns:

Depinde ce marime au.s-ar putea sa incapa 20 mel si 100 img cu calitate mai proasta sau50 cu calitate mai buna

| Gandhi a răspuns:

Depinde de marimea imaginilor si a melodiilor

| LittleMilka a răspuns:

Din cate stiu, referitor la melodii, in 4 GB intra cam 2000 de melodii. Pe 1 GB ar intra cam 500 de melodii, daca ar fi sa o luam logic.

| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Depinde cat de mari sunt melodiile si pozele.in jur de 400 de mel si poze depinde cati mpx are camera

| Shady132 a răspuns:

Mai mult e de o mie.

| L69 a răspuns:

-Depinde de marimea melodiilor, dar ar fi cam in jur de 100.
-Depinde de rezolutia camerei.La o camera de 3 mpx in jur de 1000, o camera de 5 mpx 600-700 si cu cat e mai mare rezolutia incap mai putine.

| AlexMusiq a răspuns:

Depinde de marimea pozei/melodiei.fa si tu socoteala.1gb=1000 mb. apoi vezi ce marime are poza/melodia, si vezi cate intra.succes

| disti a răspuns:

1.000-700 melodii (1 mega sau mai mult pe melodie)
10.000-1.000 imagini (1 mega sau mai putin pe imagine)

| Trompi_9622 a răspuns:

laughingun card de 1 gb crd ca poate duce km 30 de mel minimwinking...+pozele necesarewinking

| Trully_7676 a răspuns:

Melodii mie miau intrat 105 melodii si depinde daca vrei numai poze cam 500 600