| Bld_Walmark_1992 a întrebat:

Un cod la un casetofon Ford focus model 5000 RDS EON seria M009219, ma poate ajuta cineva ????

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Vezi: 9099. Poate e ceea ce iti trebuie. happy

| Bld_Walmark_1992 explică (pentru dannyel86):

N-am mai apucat să-l bag ca îmi apare Locked, cred ca l-am blocat?

| dannyel86 a răspuns (pentru Bld_Walmark_1992):

Daca nu mai poti introduce alte coduri, cel mai probabil aceasta optiune a fost blocata. Nu e singurul dispozitiv care are astfel de limitari. Va trebui sa apelezi la un specialist (cel mai probabil contracost) pentru a rezolva problema.
Eu am folosit un utilitar de generat coduri. Exista posibilitatea ca el sa fie chiar valid, dar imi pare rau ca nu ai apucat sa-l si testezi.