| sTruNga a întrebat:

Un prieten a facut un video cu mine si mi l-a dat pe chat pe facebook... cum descarc acel video crying.
Va rog raspundeti urgent

Răspuns Câştigător
| iRobby a răspuns:

Salut!
Din pacate nu poti descarca video-urile de pe Facebook din chat, sau de pe vreo pagina. Daca vrei sa primesti video-ul trebuie sa-l rogi sa ti-l trimeata prin Bluetooth (Android, Windowsphone, iOS, etc.) sau prin Airdrop (doar iOS). Alte posibilitati ar fi prin intermediul unei aplicatii gen Skype, Yahoo! Messenger, unde-l poti descarca pe calculator apoi prin intermediul unui cablu USB ti-l poti baga pe telefon. Sper ca te-am ajutat.

| iRobby a răspuns (pentru iRobby):

Multumesc pentru fundita! happy

2 răspunsuri:
| MyNameIsCata a răspuns:

Pai daca e pe chat numai tu si el il puteti vedea.