| Sasukesmecherul a întrebat:

Un telefon bun pentru jocuri/poze? (in general jocuri, dar sa faca si poze ok) BUGET : 1500 RON

9 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Https://altex.ro/....../SMTM31BL/

Baterie 6000
6Gb Ram
64Mp principală
32Mp selfie
4k

https://youtu.be/IcnSOet_rhI

| Sasukesmecherul explică (pentru Legion7X):

Ce parere ai despre A71?

| Legion7X a răspuns (pentru Sasukesmecherul):

Ce să zic, nu l-am experimentat să văd daca ar avea ceva minus. insă pretul cred ca îsi spune cuvântul. 1729 lei.

| Mirel4412 a răspuns:

Oneplus 6 sau 7, Huawei p30, personal nu recomand Samsung, telefoanele lor mi se par ca sunt facute pe repezeala.

| AwGenetix a răspuns:

Dacă nu ai serviciile goggle nu ai nimic de fapt.

| Lorena6879 a răspuns:

Huawey p40 lite, sau Huawei p40
Sunt fără servicii google dar sunt foarte bune de sistem și de jocuri, au o memorie foarte bună 64 gb

| Ionut123987 a răspuns:

Huawei p smart 2021
Huawei p40 lite 5G
Dacă vrei cu serviciile google mai e Huawei nova 5T.
Toate telefoanele au baterie mare. Mai ales primele 2.
Nu spun nimic de Samsung pentru ca am avut și nu mi-a plăcut deloc, asa ca nu ma interesez și nu ma uit la telefoane Samsung, asa ca nu știu prea multe despre ele.

| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns:

Xiaomi Note 9 pro