| Ambrus a întrebat:

Una ziua, am instalat un joc si cand se vede acel filmulet de inteput, mi se blocheaza, apare o imagine albastra si se restarteaza! Si tot asa. Am reinstalat jocul dar e la fel. aa si problema aceasta o intalnesc doar la jocul acela. Ma poate ajuta cineva? Cel mai bun raspuns ia funda./

1 răspuns:
| yoo23 a răspuns:

Inseamna ca ori jocul este rupt, ori ai calculatorul prea slab, adica nu indeplineste cerintele jocului respectiv.