| totenkopfSS a întrebat:

Unde gasesc drivere pentru Asus K53U pentru windows XP? Imi trebuie neaparat la locul de munca.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu exista dirvere de xp. Intelegeti, fara suparare, ca xp-ul s-a dus. Singura posibilitate este sa instalezi windows 7, si apoi insttalezi xp intr-o masinarie virutala dac chiar ai nevoie de xp, desi 7 e net superior

| Th33ldeRg0d a răspuns:

Driverele pentru windows xp nu se gasesc pe site-ul oficial deoarece nu are suport pentru windows xp. Singura solutie ar fi sa instalezi windows 7. Driverele le gasesti aici: http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=K53U&p=3&s=295