| IrinaRed a întrebat:

Mi-am luat un ASUS X550LNV-XX527D, dar nu gasesc drivere pentru windows 7. Ma puteti ajuta? Multumesc

1 răspuns:
| SpikeSpigel a răspuns:

Simplu, click dreapta pe My Computer > manage > Device Manager > Click dreapta pe driverul caruia vrei sa ii faci update > Driver > Update driver. Dar vezi ca sunt unele la care nu prea merge si trebuie sa faci in altfel, CD-ul cu driverele, intri pe site-ul oficial Asus si-ti cauti laptop-ul sau calculatorul, ce-o fi el.