| gorlan a întrebat:

Unde gasesc pc suite sau ceva prin care sa ma pot conecta la pc de pe telefonul Lg gt405, am nevoie deoarece nu am usb la el si trebuie sa bag cate ceva in telefon! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Fantastic7 a răspuns:

Nu ştiu.laughing

2 răspunsuri:
| xAbb a răspuns:

Intra in telefon la Setari->Conectivitate->Mod conexiune USB si bifeaza stocare in masa. Apoi conecteaza Telefonul la pc prin USB si iti va aparea un folder big grin Restul se face prin metoda Copy-Paste.

BTW: ii sugerez aceasta metoda deoarece eu am PcSuite si nu stiu sa-l Folosesc laughing))