| gorlan a întrebat:

Unde gasesc pc suite sau ceva prin care sa ma pot conecta la pc de pe telefonul Lg gt405, am nevoie deoarece nu am usb la el si trebuie sa bag cate ceva in telefon! Multumesc anticipat!

P. s: Scuzati cateogria dar pe altele nu mi se raspunde (imi cer scuze daca va deranjez rau)!

Răspuns Câştigător
| Fantastic7 a răspuns:

Ai repetat întrebarearolling on the floor... :*

1 răspuns:
| nebunu1993 a răspuns:

Nu iti apare " Stocare in Masa " cand conectezi usb-ul? daca nu intra la setarile lui, setari usb, si pune-l pe stocare in masa happy

Nu pot sa iti pun link-ul cu softul nu ma lasa comunitatea TPU, cauta pe google happy " LG PC SUITE "