| DoubleCaramell a întrebat:

Unde pot gasi si eu un site stardoll hack?

Răspuns Câştigător
| Sophie26 a răspuns:

Nu poți. Există niște filmulețe, dar nu îți explică să înțelegi... Și, în plus, Stardoll-ul are o politica de confidențialitate foarte dezvoltată. Deci, nu ai cum... Doar daca întrebi persoana de pe contul respectiv și ai noroc să-ți dezvăluie parola. laughing

| DoubleCaramell explică (pentru Sophie26):

Mersi big grin, sa stii ca in trecut cand stardoll nu era atat de dezvoltat am furat un cont de royal,... imi pare rau ca s-a schimbat laughing))

4 răspunsuri:
| Sophie26 a răspuns:

laughing))

| Sophie26 a răspuns:

Cum te cheama pe stardoll, ca poate iti dau cerere laughing)

| DoubleCaramell explică (pentru Sophie26):

Aa e vechi contul, dar cred ca ma chema kittystarrubin. desi urasc numele cu "rubin","diamant"etc. nu am ceva cu ele anume dar doar daca sunt gen conturi de 1 zi si de dau mari