| teclado a întrebat:

Unde pot sa copiez cel mai ieftin o cheie cu cip de logan?
PT ca am fost in curte la Kauland si cei ce copiaza chei acolo mi-au cerut 500 lei mult exagerat de mult.
Mai de mult am gasit la 170 lei si tot mi-sa párut mult.
Asa ca nu am salvat nr omului de telefon pentru ca era unul ce venea la comanda pe teren si o copia la fata locului.
Dar acum cand am vazut ca altii cer si 500 lei
m-am gandit ca 170 era bine.
Voi stiti vreun magazin prin Bucuresti atelier ceva de copiat chei unde sa aiba pretui bune
adica ati copiat cumva de curand cheie cu cip si cat ati platit daca da?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Kaufland nu kauland

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi in magazinul Bucur Obor au ei un raion copiere chei pe loc si întreaba i ce pret au

| Denila123 a răspuns:

Cauta pe faceboc copiere chei București, știu ca era o doamna