| anonim_4396 a întrebat:

Unde se voteaza experti TPU? straight face
am auzit ca se face un sondaj, este adevarat? straight face

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, este adevărat.
Intră pe blogul site-ului.
Pa, pa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Adminii acestui site aleg expertii TPU tinand cont de raspunsurile lor, funditele lor dar mai ales calitatea raspunsurilor lor.Se pot da si propuneri pe blogul TPU din partea celorlalti membrii ai TPU.

| elena a răspuns:

Nu cunosc nici un fel de amanunte privind situatia asta si nici nu stiu cum se nominalizeaza si se aleg expertii TPU si sincer, nu asta ma intereseaza. Eu ma bucur, ca pot comunica cu cineva la orice ora din zi si din noapte, chiar daca persoanele cu care comunic sunt amabile sau nu, imi raspund serios sau ironic.