| GeorgeH17 a întrebat:

URGENT!
Am o imprimanta HP Photosmart C4280 All-in-One Printer si imi apare pe ecran "Print Cartridge(s) missing or not decteted"
(pentru cartusul negru). Cartusul nu e nou, dupa ce se termina il duc la incarcat de 3-4 ori dupa care nu mai merge.
Dar acum e prima data cand il incarc. A fost o pana de curent si de atunti nu mai merge.
Ce ii fac?
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Adixuuu a răspuns:

Poate s-a ars cip-ul cartusului, eu asa am patit singura metoda a fost sa cumpar unul nou, incearca sa o reinstalezi poate merge cine stie?