| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog am nevoie de ajutor urgent!
De ce îmi tot apare la imprimantă o eroare, deşi am încărcat cartuşul cel negru.
Aşa îmi apare ""The following ink has run out.
Black
The following ink is running low.
Color
Prepare a new ink cartridge.
The resulting print quality may not be satisfactory, if printing is continued under this condition.
If either black or color ink cartridge has run out, you can set the printer to continue printing with the other cartridge from the Ink Cartridge Settings on the Maintenance tab of the printer driver.""
Vă rog mult un răspuns.
Mulţumesc!:*

2 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Nu ti mai recunoaste cartusul.Baga unul original si o sa vezi ca merge.
Funda?

| Alesandraas a răspuns:

Păi este cel original.Dar dacă aş cumpăra unul nou, până în ce preţ m-ar ajunge?:d
Şi mersi de răspuns.