| Sellak a întrebat:

URGENT! Am o problema in Word 2007. Vreau sa numerotez paginile, dar cand fac asta imi dispare subsolul si ramane numai numarul paginii, cum pot sa fac sa imi ramana si subsolul si numarul paginii. Astept un raspuns cat mai repede. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Amyns a răspuns:

Trebuie sa alegi un subsol care are incorporata si numerotarea automata a paginilor (2 in 1). Subsolul "alphabet" de exemplu. Vezi ca ai mai multe tipuri acolo.
Spor la treaba!

2 răspunsuri:
| Amyns a răspuns:

Hei, ce subsol sa-ti ramana? E ca nuca in perete ce spui.

| Sellak explică (pentru Amyns):

Subsol si antet. la aia ma refer, in subsolul paginii am scris ceva, si cand activez numerotarea paginii ce am scris acolo dispare.