| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Am pierdut arhiva de la messenger, am recuperat-o cu un program numit Pandora, dar nu stiu cum sa facasa apara pe messenger.Va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| darkrider a răspuns:

Ai recuperat-o, dar este criptata... Cred ca trebuie sa folosesti un program de decriptare.
Ia vezi, poate merge asta: http://forum.chip.ro/......chment.php

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Copiezi fisierele (vista si win7)in\C\utilizatori\contul tau\appdata\local\virtual store\program files\yahoo\messenger\profiles\contul tau\archive\messages\...
La xp C\program files\yahoo...pasii de mai sus

| HappyPebbles a răspuns:

Multumesc,dar tot nu a functionat.Asta ebig grin