| doarEu001 a întrebat:

Daca am dat sa-mi se recupereze arhiva de messenger exista vreo sansa sa anulez aceasta si sa nu imi mai apara arhiva respectiva? funda. urgent!

1 răspuns:
| Orbithh a răspuns:

Da ai fii foarte atenta: Dai pe un id din lista oricare dai la show recent messages apoi mai sus iti va aparea doua scrisuri cu albastru dar tu dai la Conversation History Preferences dupa aia ti se va deschide o fereastra si bifezi a doua bulina unde scrie do not... dupa aceea la apply si dupa la ok apoi dai la un id k care vb mai mult dai la show recent messages si gta!