| Search69 a întrebat:

URGENT! Maine trebuie sa fac un proiect in powerpoint si azi m-am trezit ca nu il am in pc! Ce sa fac il pot descarca? (La all programs nu gasesc Microsoft office). Ce sa fac, de unde sa il descarc?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta openoffice. il gasesti pe site ul principal si este echivalentul gratuit al pachetului Microsoft

| Search69 explică (pentru suntserios):

Poti sa imi dai un link? Nu il gasesc si iti dau apoi funda.

| suntserios a răspuns (pentru Search69):

Eee nu il gasesti, era primul link la un search pe google

http://www.openoffice.org/download/

| K0sti a răspuns (pentru suntserios):

Eu zic sa te duci sa i-l si instalezi! happy

| alezzut a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop la nou si acolo apare Microsoft power point si dai pe ala si dupa lucrezi ce ai nevoie.

| Search69 explică (pentru alezzut):

Ce nu intelegi ca nu il am?

| suntserios a răspuns (pentru alezzut):

Lol, daca nici macar nu intelegi intrebarea de ce insisti sa raspunzi?

| alezzut a răspuns:

Scrie pe net Microsoft office 2007 download