| CatalinPTM a întrebat:

URGENT, mi-a dat cineva pe facebook un link si am dat click pe el si era un virus la naiba, si acum s-a trimis link-ul ala la toti din lista mea de prieteni cum facsa scap de el? HEEELP
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Incearca programul asta.CU el poti scoate aproape orice: http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml

| trisoru a răspuns:

Nu poti face nimic si e posibil sa iti vina si de la altii, eu am inteles de la inceput sincer ii sterg din lista pe toti care trimit, nu mai da click, sterge doar conversatia